Náš nový přírustek  Tristan Victoria Prige ,CZ

 Na obrázku může být: kočka a uvnitÅ™

 

 


 

Eddy of Maine Gorge , dne 24.9.2014, mezinárodní výstava koček v Žilině SK: Ex 1, total BIV, nom. BIS, BEST OF BEST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Super, máme obrovskou radost !! :))


Dne 27.7.2014 jsme absolvovali mezinárodní výstavu koček v Praze. Celkem jsme měli 5 koček. Podařilo se nám získat 5x EX 1; 3x CAC; 1x BIV; 1x nominaci BIS :) ! Byli jsme moc spokojni a šťastní, že naše kočiny byly tak úspěšné. Nejlépe si vedl junior :)) Derek of Maine Gorge, který se dostal do nominace na BIS. 


 Dne 2.2.2014 se nám narodila koťátka Vrh E ! :) Otec je Kenneth Ashabelle a maminka Petunia of Pumelia Graden.


 

Náš nový přírůstek do kočičí rodiny je krásná princeznička Liu Jo  Vini

 

Vítáme doma vysněného modrého kocourka Kennetha Ashabelle ! Je to krásný akční kocourek s velkou chutí do života a do jídla :) !

 

 

 

 

 

Vítáme doma novou kočičku !!!!! Thea Sky Beyrouth se stala členem naší rodiny a získala si náš obdiv

Představujeme Vám náš překrásný dáreček , naši novou lásku, je to Thea Sky Beyrouth :) !! Splnil se nám náš sen ! Ze srdce děkujeme Lídě a Youssefovi za důvěru a za Theu, která je nejen velmi krásná a má fantastický výraz, ale i úžasný charakter!!!! Čekali jsme hodně od Beyrouthu, ale dostali jsme mnohem, mnohem víc !!!!

 

 

Pacific Blue Timaracoon 18.11. oslaví 1 rok, blahopřejeme Pacinko a jsme rádi, ža takovou modrou princezničku máme !!!

http://www.mainegorge.cz/admin.php?p=categoriesForm&iCategory=30

 28.11.2012 bude naší lásce, kocourkovi  IC Eiger Ashabelle 2 roky , blahopřejeme a jsme šťastní, že můžeme prožívat život s tak kouzelným a milým stvořením, jako je Eiger. Přejeme hodně dlouhý a šťastný život !!!!

 

 


 


Powered by Panavis & QC Designed by Web4Pet©2021 Maine Gorge, CZ