Vážení návštěvníci našich stránek, děkujeme vám za váš zájem o naše koťátka !

Momentálně nemáme k dispozici koťatka.

 

Informace pro Vás, kteří jste se rozhodli koupit si koťátko z naší chovatelské stanice a nemáte zkušenosti.

Zakoupit si kočičku od nás může každý, kdo má spolu s každým členem rodiny rád kočičky.  Je to to nejdůležitější, ale to samo o sobě to nestačí! (viz níže).  Kočičky od nás budou prodávány do ČR jako kastrované!  Budou řádně ošetřeny a očkovány. Budou prodávány s kupní smlouvou. Poradenský servis bude poskytován po celý život kočičky.  Veterinární  péči  v naší chovatelské stanici provádí:

  Veterinární klinika Krobotovi, Wolkerova 275/5, tel.:482 710 714482 710 714

Na koťátko se můžete přijít podívat v 10. týdnech jeho života.  Odběr koťátek bude ve 14. týdnech jeho života.

Naše koťátko si může pořídit ten, kdo má:

Vhodné podmínky v bytě,  kočička také může mít výběh z bytu do krytého venkovním prostoru, tak aby nemohla opustit Vámi střežený prostor.

Mainské kočky milují společnost jak lidskou, tak s jinými zvířátky. Je proto vhodné mít ještě dalšího kočičího kamaráda. Pokud je doma jiné zvířátko, které má rádo kočky, je to rovněž vhodné.

Kočka pro svůj spokojený život potřebuje škrabací strom pro velká plemena, kočičí toaletu pro velká plemena, stojánek s myskami  na vodu a granule, přenosný box (přepravku), hřebeny a kartáče. Pokud budete jezdit na výstavy, budete potřebovat kočičí kosmetiku a dečky do výstavní klece. (Další informace poskytnu osobně).

Koťátka od nás jsou krmena výhradně krmivem ze zahraničí (Zoohit). Jsou zvyklá na značku Royal Canin , a to jak na granule, tak na kapsičky. Kočky dostávají také syrové maso kuřecí a hovězí z ověřených  zdrojů.

Před koupí kočičky je třeba také počítat s následnýmii finančními náklady za veterinární péči o koťátko, očkování, odčervení atd.

V rodině je třeba nejen souhlasu všech členů rodiny, že koťátko chtějí, ale je třeba také rozdělit povinnosti. Je nutné každý den koťátku vyměnit čerstvou vodu (pokud ji nevyleje J, což se velmi často podaří, potom je třeba častější doplnění vody), dále je třeba připravit jídlo a v neposlední řadě je třeba každý den vybírat kočičí WC a doplňovat hmotu do WC, uklízet škrabací stromy, luxovat kolem wc a stromů. Pokud se budete takto o kočičku starat, budete spokojení jak Vy tak kočička.

 

 

 

Vrh C

Powered by Panavis & QC Designed by Web4Pet©2022 Maine Gorge, CZ